راهنمای ثبت سفارش چاپ کتاب

ثبت سفارش چاپ کتاب

 هنگام مشاوره با هدف راهنمای ثبت سفارش چاپ کتاب تمام جزئیاتی که لازم است برای نویسنده توضیح داده می شود. دریافت مجوزها، تنظیم نسخه الکترونیکی کتاب، نکات مهم در ثبت سفارش ویژگی هایی که کتاب باید داشته باشد و از همه مهمترف ساده تر کردن مسیر أخذ مجوزها مواردی هستند که مشاوران چاپ کتاب به نویسندگان معمولاً توضیح می دهند. انتشارات کتاب، از طریق وب سایت اینترنتی یا شبکه های اجتماعی، خدمات مشاوره را به صورت گسترده ارائه می ‌دهد تا نویسندگان در هر شهری که باشند بتوانند مشاوره راهنمای ثبت سفارش چاپ کتاب را کامل دریافت کنند و حتی بتوانند سفارش چاپ کتاب را به تنهایی انجام دهند.

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)      476255 - 021

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم بیک زاده    09197349100

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم رحیمی      09190441620

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم دکتر شهاب09197349500

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم ابراهیمی   09193716030

مشاوره چاپ کتاب ساعت اداری خانم حیدری       09198284084

مشاوره چاپ کتاب ساعت غیر اداری شیدایی      09199170040

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم.

هزینه چاپ کتاب

 

راهنمای ثبت سفارش چاپ کتاب شامل چه مراحلی است؟

راهنمای ثبت سفارش چاپ کتاب

ثبت سفارش چاپ کتاب

 برای ثبت سفارش چاپ کتاب ابتدا وارد سایت انتشارات می شوید یا می توانید از طریق سامانه های چاپ کتاب اقدام کنید. در مرحله بعدی از قسمت ثبت سفارش وارد قسمت مخصوص این کار می شوید. اطلاعاتی را که از شما می‌خواهد وارد می کنید. برای ثبت سفارش چاپ یک کتاب باید اطلاعات هویتی و اطلاعات مربوط به کتاب نگارش شده را وارد کنید.

 در برخی از سامانه ها امکاناتی قرار داده شده است که قبل از ثبت سفارش چاپ کتاب، نویسنده بتواند سوالات متداول خود را بپرسد. خدمات دیگری که در این حوزه وجود دارد عضویت در سایت های انتشاراتی است تا در صورت لزوم، اطلاعیه ها و اخبار به دست نویسندگان برسد. 

 پس از اینکه سفارش چاپ کتاب خود را ثبت کردید به احتمال زیاد، کد رهگیری یا یک کد شناسایی برای پیگیری سفارش به شما داده می شود. برخی از مراکز انتشاراتی هزینه های چاپ کتاب را یک جا دریافت می کنند و برخی دیگر برای پرداخت هزینه شرایطی را برای نویسنده تعیین می کنند. در هر صورت برای ثبت سفارش چاپ کتاب بهتر است با انتشارات صحبت کنید.

قیمت چاپ کتاب

راهنمای ثبت سفارش چاپ کتاب

ثبت سفارش چاپ کتاب

 یکی از نکاتی که در راهنمای ثبت سفارش چاپ کتاب برای نویسنده اهمیت دارد، قیمت چاپ کتاب است. بسته به نوع کتاب، موضوع، تعداد صفحات، خدماتی نظیر صفحه آرایی کتاب یا طراحی جلد کتاب و همچنین تعداد تیراژ، قیمت چاپ کتاب تعیین می شود. نوع کاغذی که برای چاپ استفاده می شود در محاسبه هزینه ها موثر است. برای چاپ کتاب باید قرارداد چاپ کتاب با نویسنده امضا شود.

 اگر به صورت اینترنتی برای این کار اقدام می کنید حتماً در صفحه راهنمای ثبت سفارش چاپ کتاب نکات لازم نوشته شده است تا نویسنده بتواند در مورد بودجه مالی خود تصمیم گیری کند.

راهنمای ثبت سفارش چاپ کتاب در ایران تایپیست

راهنمای ثبت سفارش چاپ کتاب

ثبت سفارش چاپ کتاب

برای دریافت راهنمای ثبت سفارش چاپ کتاب مجموعه ایران تایپیست را به شما معرفی می کنیم. این مرکز با در نظر گرفتن برنامه های متعدد و با هدف کمک به نویسندگان در چاپ کتاب، قیمت های مقرون به صرفه ارائه داده است. همچنین نویسندگان می توانند تمام مراحل أخذ مجوز چاپ کتاب را از طریق همین انتشارات دنبال کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان در بخش ثبت سفارش چاپ کتاب تماس بگیرید.