انتشارات جهت چاپ کتاب

روش چاپ کتاب

هر یک از انواع روش چاپ کتاب با استفاده از دستگاه و صنعت خاصی انجام می شود و هزینه مشخص شده ای دارد.

بیشتر بخوانید

مجوز چاپ کتاب

چاپ هر آثار مکتوبی به‌ خودی‌ خود اعتبار و ارزش ندارد. بر همین اساس نیاز است مجوز چاپ کتاب برای هر یک از آثار مکتوب دریافت گردد.

بیشتر بخوانید

ویراستاری کتاب

ویراستاری کتاب یکی از مهم‌ ترین اقداماتی می باشد که باید برای ویرایش هر یک از کتاب ها انجام گردد.

بیشتر بخوانید

صفحه بندی کتاب

در صورتی که صفحه بندی کتاب مناسب نباشد افراد مطالعه کتاب مورد علاقه شان را متوقف می سازند و چشمشان سریع خسته خواهد شد.

بیشتر بخوانید

چاپ کتاب مصور

ارزانترین چاپ کتاب مصور آنلاین در کشور با گارانتی تنها در 30 روز با کمک در تصویرگری چاپ کتاب مصور و تولید محتوای کتاب تصویری با تیم 40 هزار نفره

بیشتر بخوانید

ویراستاری

ویراستاری یک مهارت است که افراد خاصی از عهده انجام آن بر می آیند. ویراستار برای ویرایش مقاله، مجله، کتاب و مطالب ساده نیز باید از تخصص و دانش کافی برخوردار باشد. او برای اینکه بتواند کار خود را به خوبی انجام دهد لازم است به ادبیات و زبان فارسی مسلط باشد، علائم و قوانین نگارش را بداند.

بیشتر بخوانید

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی در مرکز چاپ کتاب به گونه ای فعالیت دارد تا از نظر فنی به معنای اصلی خود یعنی ارتباط بصری به وسیله فعالیت ها، نمادها و عکس های هنری که توسط طراح گرافیک انجام می شود نزدیک باشد. طراحان گرافیک چاپ کتاب با استفاده از دست یا رایانه، مفاهیم بصری مختلف ایجاد می کنند.

بیشتر بخوانید

صفحه آرایی

صفحه آرایی کتاب می تواند یک چالش جدید برای افرادی که در این زمینه تجربه کافی ندارند باشد. البته آنهایی که نویسنده هستند، حتما لازم نیست که از اصول صفحه آرایی آگاهی داشته باشند، بلکه این کار توسط صفحه بند انجام می شود که در زمینه صفحه آرایی تخصص کافی دارد.

بیشتر بخوانید

رفرنس نویسی

از اولین و مناسب ترین اقدامات برای داشتن یک متن حرفه ای، رفرنس نویسی تخصصی برای آن است. بدین ترتیب افرادی که به عنوان داور و مخاطب، مقاله یا پایان نامه شما را بررسی می کنند، در می یابند که با یک فرد آشنا به اصول نگارش متون علمی روبرو هستند.

بیشتر بخوانید

تهیه پاورپوینت

تهیه پاورپوینت برای ارائه پایان نامه، مقاله و مطالب مختلف در کنفرانس ها و سمینارهای گوناگون مورد نیاز است و افراد باید این کار را به صورت حرفه ای انجام دهند. زیرا اگر تهیه پاورپوینت به خوبی صورت نگیرد، مطلب به نحو مطلوبی ارائه نمی شود و مخاطبان قضاوت های نادرستی در مورد شما می کنند.

بیشتر بخوانید

تصویرگری کتاب کودک

تصویرگری کتاب کودک کاری تخصصی است که همه تصویرسازان نمی توانند به خوبی از عهده انجام آن بر بیایند. برای اینکه در این رشته به موفقیت دست پیدا کنید، لازم است که در ایجاد خلاقیت در نقاشی مهارت بالایی داشته باشید و از علایق و سلیقه کودکان سر در بیاورید.

بیشتر بخوانید

گویندگی

گویندگی یکی از هنرهایی است که علاوه بر استعداد و مهارت نیاز به یک صدای خوش و گوش نواز دارد. شاید فکر کنید که گویندگی فقط مخصوص برنامه های تلویزیونی است، اما امروزه از این هنر برای شبکه های اجتماعی، موشن گرافی ها، سایت ها و وبلاگ های مختلف و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود.

بیشتر بخوانید

تدوین ویدیو

تدوین ویدیو در دنیای امروز کاربرد زیادی دارد. زیرا مردم علاقه مند به محتوای بصری هستند و دوست دارند آن را به بهترین شکل مشاهده کنند. تدوین ویدیو شامل فیلم، سریال، تیزر تبلیغاتی، کلیپ، انیمیشن و … می باشد و افرادی که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت می کنند، می توانند از این خدمات استفاده کنند.

بیشتر بخوانید

دوبله

دوبله و گویندگی متن در طراحی و ساخت فیلم، سریال، کتاب صوتی، پادکست و تیزر تبلیغاتی کاربرد فراوانی دارد. افراد صداپیشه علاوه بر اینکه باید با اصول دوبلاژ و فن بیان آشنا باشند، لازم است که از صدای دلنشینی برخوردار باشند. یک دوبلور حرفه ای می تواند نقش مهمی در تاثیر یک فیلم بر روی مخاطب داشته باشد.

بیشتر بخوانید

تحلیل آماری

تحلیل آماری تشکیل شده است از نمودارها و جداول متنوع که حاصل تفسیر داده های مختلف است و می تواند نمایی واضح و روشن از داده ها ارائه دهد و نکات کلیدی و مدیریتی استخراج شده از آن ها را در اختیار کاربران بگذارد. تحلیل آماری داده ها نیاز به مهارت و تکنیک های تخصصی دارد .

بیشتر بخوانید

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه در مقاطع تحصیلات تکمیلی می تواند پر بار کردن رزومه مفید باشد. اگر بتوانید مقاله استخراج شده را در یک مجله معتبر خارجی به چاپ برسانید که دیگر شاهکار کرده اید و از امتیازات متعددی برخوردار می شوید. اما استخراج مقاله از پایان نامه آسان نیست و پیچ و خم های زیادی دارد.

بیشتر بخوانید

تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب برای دانشجویان دوره دکترا، کارشناسی ارشد و حتی کارشناسی، که زمان زیادی را برای تحقیق و آماده سازی پایان نامه خود صرف کرده‌اند، موضوعی بسیار مهم است که موجب تقویت رزومه کاری و تحصیلی فرد میگردد.

بیشتر بخوانید

دیتا اینتری

دنیای امروز دنیای داده و اطلاعات است که بسیاری از آن در بستر مجازی منتشر می گردد. با این حجم عظیم داده، دیتا اینتری یکی از راهکارها و مهارت هایی است که می تواند برای گردآوری و نظم بخشیدن به اطلاعات نقش آفرینی کند.

بیشتر بخوانید

بازنویسی

بازنویسی یا پارافریز به این معنی است که جملات یک متن، مقاله، کتاب و … بدون اینکه تغییری در مفهوم آن ایجاد گردد، به گونه ای دیگر بیان شود. در هنگام بازنویسی، کلمات و جملات به گونه ای تغییر داده می شوند که آسیبی به مفهوم و معنای عبارات وارد نگردد.

بیشتر بخوانید

خلاصه نویسی

خلاصه نویسی برای نویسندگان، پژوهشگران، اساتید دانشگاه، دانشجویان و دانش آموزان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این افراد در مقاطع مختلف کاری و تحصیلی خود، با مطالعه کتاب ها و مقالات مختلف سروکار دارند و خلاصه نویسی می تواند به آن ها برای درک بیشتر مطالب و مرور آن ها کمک کننده باشد.

بیشتر بخوانید

کارهای آزمایشگاهی

کارهای آزمایشگاهی در دنیای امروز با دستگاه ها و آنالیزورهای مختلفی سروکار دارد و این دستگاه ها می توانند با دریافت انواع داده، به نتایج بسیار دقیقی دست یابند. اما کار کردن با دستگاه ها آزمایشگاهی نیازمند مهارت و تجربه فراوان است ومعمولا افرادی که به این نتایج نیازمندند دسترسی به تجهیزات بروز ندارند

بیشتر بخوانید

سرچ در گوگل

سرچ در گوگل برخلاف آنچه تصور می شود، آنقدرها هم ساده نیست. بستر اینترنت سبب شده تا تولید محتوا هزینه بسیار کمی داشته باشد و نشر و بازنشر آن تقریبا به صورت رایگان انجام گردد. همین امر موجب تولید حجم زیادی از اطلاعات در وب گردیده و جستجو و یافتن مطالب مورد نیاز را به یک مهارت تبدیل نموده است.

بیشتر بخوانید

تولید زیرنویس

در جهان امروز یکی از سرگرمی های پرطرفدار برای بسیاری از افراد، دیدن فیلم و سریال است که می تواند تولید داخل کشور یا خارج باشد. برخی از فیلم و سریال های خارجی دوبله می شوند، اما برخی دیگر زبان اصلی هستند و نیاز به زیرنویس یا سابتایتل دارند.

بیشتر بخوانید

چاپ کتاب موسیقی

چاپ کتاب موسیقی در موسسه چاپ کتاب با بهترین کیفیت و قیمت در سریعترین زمان ممکن انجام می شود. موسسه چاپ کتاب حتی کتاب با تیراژ 1 را نیز به چاپ می رساند و برای تیراژهای بالا تخفیف عالی در نظر گرفته است.

بیشتر بخوانید

هزینه اخذ مجوز نشر کتاب در قطع رقعی

هزینه اخذ مجوز نشر کتاب در قطع رقعی با سایز و قطع های دیگری مثل وزیری، جیبی، خشتی، رحلی و غیره در موسسه چاپ کتاب فرقی ندارد و کاملا یکسان است. برای اطلاع از هزینه ها می توانید به شکل آنلاین اقدام کنید یا اینکه از مشاوره رایگان تلفنی، حضوری و اینترنتی بهره مند شوید

بیشتر بخوانید

مجوز چاپ کتاب رمان انگلیسی

مجوز چاپ کتاب رمان انگلیسی بعد از عمل ویراستاری و بازخوانی اثر انجام می گیرد چون در صورتی که ایرادات دستوری، محتوایی یا علمی و نگارشی داشته باشد برگشت خواهد خورد و روند چاپ کتاب به تعویق خواهد افتاد. بعد از انجام انواع ویراستاری توسط مؤلف یا ویراستاران حرفه ای موسسه چاپ کتاب...

بیشتر بخوانید

انواع قرارداد با ناشر

یکی از موارد مهم در انواع قرارداد با ناشر برای چاپ کتاب، حق تالیف کتاب است. حق تالیف و ترجمه در حقیقت، حق امتیاز کتاب است که به نویسنده یا مترجم اختصاص داده می ‌شود. برای چاپ یک کتاب، حق انتشار در اختیار نویسنده است، مگر آنکه در قرارداد چاپ کتاب، جزئیاتی درج شود که برای چاپ دوم یا سوم به بعد ...

بیشتر بخوانید

تقویت رزومه

تقویت رزومه برای اپلای یعنی دانشجویان برای ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های خارج از کشور باید رزومه تحصیلی خود را غنی تر کنند. در رزومه برای اپلای یا درخواست ادامه تحصیل که به خارج ارسال می شود، سوابق تحصیلی- پژوهشی، ایده های جدید علمی، نمرات کسب شده از آزمون ها، نمره زبان و چاپ کتاب بسیار اهمیت دا

بیشتر بخوانید

انواع صفحه بندی

انواع صفحه بندی کتاب و پایان نامه یعنی برای صفحات هم شماره گذاری درست انجام شود و هم نحوه ترتیب قرار گرفتن متن ها، اشکال و نمودارها به درستی تنظیم گردد. صفحه‌ آرایی و صفحه‌ بندی، ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند. صفحه آرایی کتاب با صفحه آرایی پایان نامه و صفحه آرایی نشریه ها و مجلات متفاوت است.

بیشتر بخوانید

 راهنمای ثبت سفارش چاپ کتاب

اگر راهنمای ثبت سفارش چاپ کتاب را با کمک یک مشاور در انتشارات یا موسسه چاپ کتاب دریافت کنید قطعاً مسیر ثبت سفارش برای شما راحت ‌تر انجام می ‌شود. برای نویسندگانی که اولین بار است تصمیم به چاپ کتاب خود گرفته ‌اند الزاماً باید با یک مشاور مشورت کنند.

بیشتر بخوانید