انتشارات جهت چاپ کتاب

طراحی لوگو همدان

بهتر است بدانید که طراحی لوگو همدان، یکی از کارهایی است که طراحان ماهر موسسه چاپ کتاب، آن را به بهترین شکل و در کمترین زمان به انجام می رسانند.

بیشتر بخوانید

طراحی لوگو جواهرات

طراحی لوگو جواهرات یکی از سفارشات معمول اما لوکس محسوب می شود. کسانی که طراحی لوگو جواهرات از موسسه چاپ کتاب درخواست می کنند، در نهایت یک اثر ماندگار دریافت می‌نمایند.

بیشتر بخوانید

طراحی بنرهای تبلیغاتی

طراحی بنرهای تبلیغاتی باید با اصول ویژه‌ای انجام شود تا بتواند به خوبی مخاطبان را به خود جذب کند. توجه به رنگ و فونت اهمیت بالایی دارد.

بیشتر بخوانید

مهمترین ها در چاپ کتاب حقوقی

تالیف و چاپ کتاب حقوقی می‌تواند رزومه و جایگاه اجتماعی و مالی افراد را ارتقاء دهد. برای شروع چاپ کتاب در رشته حقوق اگر شما دانشجوی مقاطع تحصیلات تکمیلی هستید، می‌توانید با تبدیل پایان نامه به چاپ کتاب رشته حقوق راه تالیف را آغاز کنید

بیشتر بخوانید

چاپ کتاب در تیراژ پایین

چاپ کتاب در تیراژ پایین این روزها متقاضیان زیادی دارد، چراکه علاوه بر شرایط اقتصادی و نوسان قیمت کاغذ، هر فردی بنا به هدف خاصی کتاب چاپ می کند که در بسیاری از موارد نیازی به تیراژ بالا برای چاپ کتابش نیست.

بیشتر بخوانید

مراحل چاپ کتاب علمی

مراحل چاپ کتاب علمی در سایت چاپ کتاب زیرنظر کارشناسان و متخصصین همان رشته مرتبط با موضوع کتاب انجام می‌گیرد تا با شناخت کافی از محتوای کتاب، استانداردهای لازم کاملا لحاظ شود. بنابراین برای دریافت جرئیات بیشتر و اطلاع از هزینه‌های مراحل چاپ کتاب علمی با ما تماس بگیرید

بیشتر بخوانید

مراحل چاپ کتاب درسی

سایت چاپ کتاب بزرگترین هلدینگ تایپ و ترجمه در ایران با بیش از 40 هزار نیروی سرعتی و مجرب در تمام زمینه‌های مربوط به چاپ کتاب درسی ارزان با حفظ کیفیت و زمان آماده همکاری است.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب آموزشی

برای اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب آموزشی چنانچه نویسنده شخصا اقدام نماید، نیاز به دوندگی فراوام و رفت‌وآمد‌های مکرر به سازمان‌های مربوطه است.

بیشتر بخوانید

روش های تقویت رزومه

تقویت رزومه برای اپلای یعنی دانشجویان برای ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های خارج از کشور باید رزومه تحصیلی خود را غنی تر کنند.

بیشتر بخوانید

تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب فوری در 20 روز با ارزانترین هزینه در کل کشور و گارانتی 100% را از 40 هزار متخصص ما بخواهید

بیشتر بخوانید

چاپ کتاب کنکور

سال‌های سال است که چاپ کتاب کنکور برای خانواده‌ی بزرگ کنکوری‌ها از جمله مدارس، موسسات، واحدهای آموزشی و حتی خانواده‌های کنکوری دغدغه محسوب می‌گردد. امروزه نیز به دلیل مشکلات انبوه اقتصادی، چاپ کتاب کنکور با هزینه بیشتری به چاپ می‌رسد.

بیشتر بخوانید

مراحل ضروری برای طراحی ‏لوگو با رعایت قوانین ثبت

در این متن سعی کرده‌ایم تا شما را با مراحل، نکات و قوانین طراحی ‏لوگو برای ثبت ‏آشنا کنیم تا با دیدی باز، وارد این حوزه شوید.

بیشتر بخوانید

طراحی گرافیکی چیست؟

ثبت بهترین طراحی گرافیکی چیست؟ شناختن بهترین تعرفه ها و خدمات سایت به مشتری برای ارائه بهترین سفارش جهت ثبت بهتر کمک می کند.

بیشتر بخوانید

همایش بیا تو تیم ما

همایش بیا تو تیم ما به شما کمک میکند تا کسب و کار خودت رو راه بندازی. از ایده تا اجرا و جذب سرمایه در این همایش به صورت عملی توضیح داده میشود.

بیشتر بخوانید

گویندگی قصه

امور گویندگی در ایران تایپیست در زمینه‌ی گویندگی قصه، تولید کتاب‌های داستانی مختص سنین مختلف به شکل صوتی و انتشار محتوا در شبکه‌های اجتماعی نیز انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید

صفحه آرایی کتاب

صفحه آرایی کتاب به روشی گفته می شود که در آن، صفحات کتابی که برای چاپ در نظر گرفته شده به بهترین شکل طراحی می گردد. هر آن چیزی که باعث شود داخل کتاب، زیباتر جلوه کند و نظر خواننده را جلب کند، در صفحه آرایی به کار گرفته می‌شود.

بیشتر بخوانید

صفحه بندی کتاب به قطع خشتی

صفحه‌بندی کتاب به قطع خشتی به دو دلیل نیاز به ظرافت و زیبایی منحصربه‌فرد بیشتری دارد: اول آنکه شکل ظاهری قطع خشتی طول و عرض مساوی مربع یا همان خشت را تشکیل داده و دومین علت، کاربرد قطع خشتی برای کتاب شعر و موارد خاص است،

بیشتر بخوانید

چاپ اول کتاب را مشاوره رایگان بگیرید

احساس چاپ اول کتاب، حسی شبیه به فتح اولین قله زندگی، کسب اولین موفقیت در هر مرحله از هر رشته‌ای می‌باشد.

بیشتر بخوانید

انتشارات ارزان

در مسیر تالیف و چاپ کتاب یا ترجمه و چاپ کتاب، انتخاب انتشارات ارزان با حفظ کیفیت و بدون محدودیت در تیراژ و قراردادهای متنوع، می تواند راه را برای چاپ کتاب های بعدی تان هموار سازد.

بیشتر بخوانید

مجوز چاپ کتاب

چاپ هر آثار مکتوبی به‌ خودی‌ خود اعتبار و ارزش ندارد. بر همین اساس نیاز است مجوز چاپ کتاب برای هر یک از آثار مکتوب دریافت گردد.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی

انتشارات چاپ کتاب کار شما را آسان کرده و شما تنها نوشته خود را به ما سپرده و تمام مراحل از تایپ، ویراستاری تا اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی و سپس چاپ و در صورت نیاز فروش را انجام خواهد داد. برای اطلاع از هزینه اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی و دیگر اطلاعات حتماً با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب دانشگاهی

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب دانشگاهی نیاز به‌صرف زمان زیاد و رفت‌وآمدهای مکرر به سازمان‌های مربوطه جهت دریافت شابک، فیپا، مجوز ارشاد و اعلام وصول کتاب است که با توجه به کمبود وقت اساتید و مدرسین دانشگاه و یا دانشجویانی که قصد چاپ کتاب دانشگاهی را دارند، بهتر است این کار را به سایت چاپ کتاب سپرده شود.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب کودک

سایت چاپ کتاب به عنوان بزرگ‌ترین انتشارات آنلاین کشور، آماده همکاری با نویسندگان تاره کار و کهنه‌کار است تا پس از عقد قرارداد حتی به‌صورت غیرحضوری، در زمانی کوتاه انجام صفر تا صد چاپ انواع کتاب کودک را به عهده بگیرد

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب رمان

سایت چاپ کتاب با داشتن بیش از ۴۰ هزار نیروی فعال و مسلط به امور تایپ، ویراستاری، طراحی جلد و صفحه‌بندی، علاوه بر چاپ رمان فوری تمامی مراحل اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب رمان شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با دریافت یک هزینه کلی و بسیار متعادل انجام میدهد.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب داستانی

سایت چاپ کتاب به عنوان بزرگ‌ترین انتشارات کشوری با بیش از ۴۰ هزار نیروی متخصص از آمادگی لازم و کافی جهت اخذ مجوز چاپ کتاب داستان در کوتاه‌ترین زمانحداکثر طی سه هفته برخوردار است. سیستم کاری به‌صورت موازی بوده و مراحل مختلف در راستا و هماهنگ با هم پیش می‌روند.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب تستی

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب تستی در انتشارات‌ چاپ کتاب با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و باسابقه درخشان در چاپ انواع کتاب دانشگاهی و غیردانشگاهی به‌آسانی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌پذیرد.

بیشتر بخوانید

طراحی جلد کتاب رمان

طراحی جلد کتاب رمان به همراه عنوان جذاب، دو فاکتور اصلی در ارتباط برقرار کردن با خواننده است.

بیشتر بخوانید

طراحی جلد کتاب طنز

طراحی جلد کتاب طنز باید انعکاس‌دهنده محتوای درونی آن باشد. استفاده از کاریکاتورهای جذاب و مرتبط با موضوع طنز، گزینه مناسب و جذابی برای قرار گرفتن بر روی جلد کتاب طنز است.

بیشتر بخوانید

معرفی انتشارات معتبر چاپ کتاب در اهواز

چاپ کتاب در اهواز یکی دیگر از شعب پر بازدید و پر مخاطب و صد البته معتبر و سرشناس در حوزه چاپ کتاب محسوب می‌گردد. به احتمال زیاد شما مخاطب گرامی که تازه به جمع کثیر چاپ کتاب پیوسته‌اید از این موضوع بی اطلاع باشید که مرکز چاپ کتاب در جای جای ایران زمین موسسه دایر نموده است.

بیشتر بخوانید

 راهنمای ثبت سفارش چاپ کتاب

اگر راهنمای ثبت سفارش چاپ کتاب را با کمک یک مشاور در انتشارات یا موسسه چاپ کتاب دریافت کنید قطعاً مسیر ثبت سفارش برای شما راحت ‌تر انجام می ‌شود. برای نویسندگانی که اولین بار است تصمیم به چاپ کتاب خود گرفته ‌اند الزاماً باید با یک مشاور مشورت کنند.

بیشتر بخوانید