انتشارات جهت چاپ کتاب

همایش بیا تو تیم ما

همایش بیا تو تیم ما به شما کمک میکند تا کسب و کار خودت رو راه بندازی. از ایده تا اجرا و جذب سرمایه در این همایش به صورت عملی توضیح داده میشود.

بیشتر بخوانید

گویندگی قصه

امور گویندگی در ایران تایپیست در زمینه‌ی گویندگی قصه، تولید کتاب‌های داستانی مختص سنین مختلف به شکل صوتی و انتشار محتوا در شبکه‌های اجتماعی نیز انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید

صفحه آرایی کتاب

صفحه آرایی کتاب به روشی گفته می شود که در آن، صفحات کتابی که برای چاپ در نظر گرفته شده به بهترین شکل طراحی می گردد. هر آن چیزی که باعث شود داخل کتاب، زیباتر جلوه کند و نظر خواننده را جلب کند، در صفحه آرایی به کار گرفته می‌شود.

بیشتر بخوانید

مراحل چاپ کتاب درسی

سایت چاپ کتاب بزرگترین هلدینگ تایپ و ترجمه در ایران با بیش از 40 هزار نیروی سرعتی و مجرب در تمام زمینه‌های مربوط به چاپ کتاب درسی ارزان با حفظ کیفیت و زمان آماده همکاری است.

بیشتر بخوانید

صفحه بندی کتاب به قطع خشتی

صفحه‌بندی کتاب به قطع خشتی به دو دلیل نیاز به ظرافت و زیبایی منحصربه‌فرد بیشتری دارد: اول آنکه شکل ظاهری قطع خشتی طول و عرض مساوی مربع یا همان خشت را تشکیل داده و دومین علت، کاربرد قطع خشتی برای کتاب شعر و موارد خاص است،

بیشتر بخوانید

چاپ اول کتاب را مشاوره رایگان بگیرید

احساس چاپ اول کتاب، حسی شبیه به فتح اولین قله زندگی، کسب اولین موفقیت در هر مرحله از هر رشته‌ای می‌باشد.

بیشتر بخوانید

انتشارات ارزان

در مسیر تالیف و چاپ کتاب یا ترجمه و چاپ کتاب، انتخاب انتشارات ارزان با حفظ کیفیت و بدون محدودیت در تیراژ و قراردادهای متنوع، می تواند راه را برای چاپ کتاب های بعدی تان هموار سازد.

بیشتر بخوانید

مجوز چاپ کتاب

چاپ هر آثار مکتوبی به‌ خودی‌ خود اعتبار و ارزش ندارد. بر همین اساس نیاز است مجوز چاپ کتاب برای هر یک از آثار مکتوب دریافت گردد.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی

انتشارات چاپ کتاب کار شما را آسان کرده و شما تنها نوشته خود را به ما سپرده و تمام مراحل از تایپ، ویراستاری تا اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی و سپس چاپ و در صورت نیاز فروش را انجام خواهد داد. برای اطلاع از هزینه اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی و دیگر اطلاعات حتماً با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب دانشگاهی

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب دانشگاهی نیاز به‌صرف زمان زیاد و رفت‌وآمدهای مکرر به سازمان‌های مربوطه جهت دریافت شابک، فیپا، مجوز ارشاد و اعلام وصول کتاب است که با توجه به کمبود وقت اساتید و مدرسین دانشگاه و یا دانشجویانی که قصد چاپ کتاب دانشگاهی را دارند، بهتر است این کار را به سایت چاپ کتاب سپرده شود.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب کودک

سایت چاپ کتاب به عنوان بزرگ‌ترین انتشارات آنلاین کشور، آماده همکاری با نویسندگان تاره کار و کهنه‌کار است تا پس از عقد قرارداد حتی به‌صورت غیرحضوری، در زمانی کوتاه انجام صفر تا صد چاپ انواع کتاب کودک را به عهده بگیرد

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب رمان

سایت چاپ کتاب با داشتن بیش از ۴۰ هزار نیروی فعال و مسلط به امور تایپ، ویراستاری، طراحی جلد و صفحه‌بندی، علاوه بر چاپ رمان فوری تمامی مراحل اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب رمان شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با دریافت یک هزینه کلی و بسیار متعادل انجام میدهد.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب داستانی

سایت چاپ کتاب به عنوان بزرگ‌ترین انتشارات کشوری با بیش از ۴۰ هزار نیروی متخصص از آمادگی لازم و کافی جهت اخذ مجوز چاپ کتاب داستان در کوتاه‌ترین زمانحداکثر طی سه هفته برخوردار است. سیستم کاری به‌صورت موازی بوده و مراحل مختلف در راستا و هماهنگ با هم پیش می‌روند.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب تستی

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب تستی در انتشارات‌ چاپ کتاب با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و باسابقه درخشان در چاپ انواع کتاب دانشگاهی و غیردانشگاهی به‌آسانی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌پذیرد.

بیشتر بخوانید

طراحی جلد کتاب رمان

طراحی جلد کتاب رمان به همراه عنوان جذاب، دو فاکتور اصلی در ارتباط برقرار کردن با خواننده است.

بیشتر بخوانید

طراحی جلد کتاب طنز

طراحی جلد کتاب طنز باید انعکاس‌دهنده محتوای درونی آن باشد. استفاده از کاریکاتورهای جذاب و مرتبط با موضوع طنز، گزینه مناسب و جذابی برای قرار گرفتن بر روی جلد کتاب طنز است.

بیشتر بخوانید

معرفی انتشارات معتبر چاپ کتاب در اهواز

چاپ کتاب در اهواز یکی دیگر از شعب پر بازدید و پر مخاطب و صد البته معتبر و سرشناس در حوزه چاپ کتاب محسوب می‌گردد. به احتمال زیاد شما مخاطب گرامی که تازه به جمع کثیر چاپ کتاب پیوسته‌اید از این موضوع بی اطلاع باشید که مرکز چاپ کتاب در جای جای ایران زمین موسسه دایر نموده است.

بیشتر بخوانید

 راهنمای ثبت سفارش چاپ کتاب

اگر راهنمای ثبت سفارش چاپ کتاب را با کمک یک مشاور در انتشارات یا موسسه چاپ کتاب دریافت کنید قطعاً مسیر ثبت سفارش برای شما راحت ‌تر انجام می ‌شود. برای نویسندگانی که اولین بار است تصمیم به چاپ کتاب خود گرفته ‌اند الزاماً باید با یک مشاور مشورت کنند.

بیشتر بخوانید

صفر تا صد مراحل چاپ کتاب ترجمه شده بصورت آنلاین

نویسندگان، مترجمان و فرهیختگان علمی هر کشوری در جهت دریافت دانش روز دنیا برای مردم کشور خود، کتاب‌های چاپ شده در فرهنگ سایر کشورها را مطالعه و به زبان خود ترجمه و چاپ نموده و در اختیار همگان قرار می‌دهند.

بیشتر بخوانید

ارزان‌ترین چاپ نسخه الکترونیکی کتاب‌ها را عملی کردیم

یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های نویسندگان عرصه‌ی چاپ کتاب الکترونیکی، میزان هزینه‌ی هنگفتی است که بایستی آن‌ها در ازای چاپ کتاب‌شان متقبل شوند. اما در صورت همکاری با مجموعه‌ی ما دیگر نیازی نیست از بابت هزینه‌ی چاپ کتاب الکترونیکی نگران باشید.

بیشتر بخوانید

سفارش چاپ کتاب

برای آنکه در مسیر اصولی سفارش چاپ کتاب گام هایتان را محکم تر برداشته و طی مسیر کنید باید بدانید این سفارش را به کدام ناشر بدهید تا ضمن کمترین صرف انرژی و زمان و هزینه بهترین دستاورد را برایتان در پیش داشته باشد.

بیشتر بخوانید

چاپ کتاب رحلی

در انجام کلیه مراحل تایپ، ویراستاری، طراحی جلد، اخذ مجوز و نهایتا چاپ رحلی باکیفیت با متعادلترین هزینه ضمن مشاوره و فاکتور رایگان، کتاب رحلی فوری را برایتان از هرکجای ایران که باشید بدون مراجعه حضوری چاپ و ارسال خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید

روش چاپ کتاب

هر یک از انواع روش چاپ کتاب با استفاده از دستگاه و صنعت خاصی انجام می شود و هزینه مشخص شده ای دارد.

بیشتر بخوانید

طراحی جلد کتاب

طراحی جلد کتاب یکی از مهم ترین خدماتی است که برای حوزه چاپ و نشر انواع کتاب ضرورت دارد. جلد کتاب در نگاه اول، نظر مخاطب را جذب می کند. هر چقدر طراحی به صورت حرفه ای تر اجرا شده باشد، آن کتاب بهتر معرفی می شود و اگر مطالب مفید داشته باشد، قطعاً جزو پر فروش ترین کتاب ها خواهد بود.

بیشتر بخوانید

انواع چاپ کتاب

اهمیت انتخاب و طراحی جلد برای انواع چاپ کتاب بر کسی پوشیده نیست. همه ما می‌دانیم که یکی از عوامل تاثیرگذار بر مشتری، همان طراحی جلد کتاب است.

بیشتر بخوانید

چاپ کتاب داستان

چاپ کتاب داستان در سایت چاپ کتاب، امکان استفاده از خدمات بی‌نظیر و دارای کیفیت درجه یک تایپ، ویراستاری، صفحه‌آرایی، طراحی جلد کتاب، اخذ مجوزها و نهایتا چاپ باکیفیت را برای تمامی نویسندگان فراهم کرده است تا شرایط برای نشر اثری ماندگار و درخور توجه آسان‌تر گردد.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب آموزشی

برای اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب آموزشی چنانچه نویسنده شخصا اقدام نماید، نیاز به دوندگی فراوام و رفت‌وآمد‌های مکرر به سازمان‌های مربوطه است.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب علمی

انتشارات چاپ کتاب بعنوان پرکارترین ناشر کشوری در چاپ کتاب‌ زمینه‌های مختلف، اعلام می‌دارد که اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی مؤلفین و مترجمین را در کوتاه‌ترین زمان با هزینه‌ای بسیار متعادل انجام می‌دهد.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب کنکوری

در انتشارات چاپ کتاب، نیازی به طی این مسیر و هدررفت زمانی نیست‌، چراکه با استفاده از تکنیک و تجربه کارشناسان حرفه ای این عرصه، فرایند اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب کنکوری را بسیار سریع ساخته ایم.

بیشتر بخوانید

طراحی جلد کتاب  مکانیک

چاپ کتاب در اقدامی منحصربه‌فرد طراحی جلد کتاب مکانیک و یا هر رشته دانشگاهی دیگر را به متخصصین همان رشته می‌سپارد که در کنار هزینه متعادل و زمان فوری موجب تجربه موفق چندین ساله این موسسه در چاپ و نشر کتاب دانشگاهی شده است.

بیشتر بخوانید