چاپ کتاب ما، با مرکزیت حضور در تهران_شعبه انقلاب در سال 1390 آغاز به فعالیت نمود و امروز پس از سالها فعالیت موفق، با 3 شعبه و بیش از 900 نمایندگی فعال در کلیه زمینه های چاپ کتاب اعم از چاپ کتاب دانشگاهی، چاپ کتاب رمان، چاپ کتاب شعر، چاپ کتاب آموزشی، چاپ کتاب درسی، چاپ کتاب تاریخی، چاپ کتاب کودک، چاپ کتاب عکس و ... بعنوان پرکارترین ناشر کشوری شناخته می شود. در این راستا همواره مفتخر به همکاری با فرهیختگان علمی_فرهنگی کشور بوده ایم و برای هرگونه چالشی بهترین پلن را ارائه داده ایم. ما با اعلام ارزانترین چاپ کتاب فوری در کشور، ضمن مشاوره رایگان، نوید ارائه تعرفه های متنوع و منطبق بر بودجه متقاضیان را میدهیم. در این راستا با هدف حفظ کیفیت درجه یک کلیه مراحل چاپ و رفع دغدغه مولفین و مترجمین کشور توانسته ایم پیشگام چاپ کتاب در تیراژ دلخواه بصورت ثبت سفارش حضوری و غیرحضوری(آنلاین) حتی جهت عقد قرارد چاپ کتاب با 40 هزار نیروی متخصص اداری و اجرایی باشیم.

رسالت کاری ما

مهترین رسالت مجموعه انتشارات ما، پشتیبانی مولفین و مترجمین مستعدی است که محدودیت زمانی و مالی، دسترسی به چاپ کتاب را برایشان دشوار ساخته و به مسیر ارتقای رزومه علمی، شغلی و اجتماعیشان خدشه وارد نموده است. به منظور برطرف سازی این مهم، با متعادل سازی هزینه چاپ کتاب و دریافت سود پایینتر استراتژی را بنا نهاده ایم که در راستای آن با حفظ کیفیت مطلوب، به هرکدام از مولفین، مترجمین و یا شعرا بر اساس میزان بودجه و هدفشان از چاپ کتاب، تعرفه ای ویژه را پشنهاد میدهیم. جهت کاهش فشار مالی، پرداخت اقساطی هزینه چاپ کتاب را ضمن عقد قرارداد ممکن ساخته و توانسته ایم در این مسیر یاری رسان تحقق اهداف بسیاری از نویسندگان عزیز باشیم. از آغاز فعالیت، با اعتقاد بر این موضوع که هر زمان ورودی بازار نشر افزایش یابد، علاقه به کتاب و کتابخوانی بهبود یافته و نتیجتا حوزه چاپ و نشر در کشور پیشرفت چشمگیری در جهت ارتقای سواد اجتماعی خواهد داشت، چشم اندازی را متصور شده ایم که در آن با کمک متخصصین اداری و اجرایی با مشاوره صادقانه و کیفیت مرغوب و یاری رسانی در کلیه فرایندهای مرتبط چاپ کتاب هرگونه دغدغه ای را برطرف سازیم.

اهداف ما

• ارتقای کیفیت چاپ کتاب با دسته بندی کلیه نیروها در زمینه های تخصصی
• ارائه خدمات فوری چاپ کتاب بدون افزایش هزینه و کاهش کیفیت
• ایجاد محیطی امن در زمینه چاپ و نشر جهت حفظ حقوق معنوی و مادی مولفین و مترجمین
• کاهش و صرفه جویی در هزینه و زمان از طریق سفارش آنلاین چاپ کتاب برای متقاضیان
• امکان استفاده از بهترین امکانات چاپ کتاب برای کلیه مولفین و مترجمین از سراسر کشور
• کارآفرینی برای بیش از 5000 تایپیست، گرافیست، وایراستار، مولف و مترجم در ایران و خارج از کشور
• استفاده از جدیدترین داده ها و اطلاعات تجارت الکترونیک در حوزه چاپ و نشر کتاب

نگاهی به عملکرد تیم 40 هزار نفره ما

سریعترین تایپیست ها، ویراستاران، صفحه آرایان و تصویرگران در اختیار انتشارات بوده که در کلیه زمینه های تخصصی چاپ کتاب دسته بندی شده و بدین صورت در کلیه مراحل چاپ از متخصصین حرفه ای با بالاترین مدارک دانشگاهی و کاملا مرتبط با زمینه سفارشات کتاب استفاده میشود.
مشاورین تخصصی ما با سالها تجربه و تبحر در عرصه چاپ و نشر کشور پیش از شروع همکاری مشاوره کامل در کلیه جزئیات روند چاپ ارائه داده و به هرگونه سوال در خصوص مناسبترین هزینه چاپ کتاب، نحوه پرداخت، نوع قطع کتاب، تیراژ مناسب، رنگ و... مختص شما پاسخ داده خواهد شذ.
در سفارش ترجمه کتاب و چاپ آن متقاضی در جهت ویراستاری و همیاری در بهترین ترجمه متن کتاب مرجع میتواند چند نمونه ترجمه رایگان از قسمتی از کتاب موردنظرش را دریافت و نسبت به انتخاب مترجم دلخواه اقدام نماید و یا انتخاب آن را به تیم مشاوره موسسه بسپارد.
در سفارش تبدیل پایان نامه به کتاب و یا تالیف کتاب آموزشی و درسی، چنانچه در مسیر تالیف، نویسنده نیاز به همیاری داشته باشد، مولف همراه مرتبط با رشته و موضوع کتاب در جهت پربار نمودن محتوا نویسنده را همراهی خواهد کرد.
برای داستان نویسان و شعرا ویراستاری ادبی و نگارشی کاملا تخصصی توسط زبده ترین رمان نویسان و شعرای کشور انجام میشود.
در تصویرگری و طراحی جلد کتاب علاوه بر استفاده از گرافیستهای زبده و خلاق به نظر مولف یا مترجم نیاز توجه کافی شده و تا زمان تائید نهایی ایشان هرکونه ادیت و ویرایش طرح وجود دارد.
جهت اطمینان خاطر مولفین و مترجمین، تمام سفارشات مربوط به چاپ کتاب دارای گارانتی 100% پس از تحویل می باشند.

توانایی های اجرایی و اداری در چاپ کتاب

• برای مولفین و مترجمینی که در تهران حضور ندارند و یا به هر علتی رفت و آمد برای آنان وقت گیر و هزینه بر است با هماهنگی صفر تا صد مراحل چاپ کتاب به صورت آنلاین نیازی به مراجعه حضوری نیست.
• عقد قرارداد حضوری چاپ کتاب در شعبه مرکزی خیابان انقلاب انجام شده و جهت عقد قرارداد غیر حضوری چاپ کتاب مولف یا مترجم میتواند از طریق دفتر اسناد رسمی شهر خود اقدام به عقد قرارداد نموده و نسخه کپی برابر اصل را برای ما ارسال نماید.
• بعلت تجربه بالا در مراحل دریافت مجوز چاپ کتاب، این فرایند در سریعترین حالت ممکن توسط تیم اداری ما انجام خواهد گرفت.
• ارائه 24 ساعته خدمات چاپ در زمینه های مختلف حتی در روزهای تعطیل از طریق ارتباط آنلاین سایت و یا هماهنگی تلفنی با کارشناسان پشتیبان انجام میگیرد.
• پیگیری کلیه مراحل چاپ کتاب تحت نظارت گروه پشتیبانی و هماهنگ با مولف یا مترجم کاملا بصورت آنلاین و یا تلفنی 24 ساعته امکانپذیر می باشد.
• هزینه اعلامی ما شامل کلیه مراحل اداری و اجرایی چاپ کتاب است و برای مواردی مانند دریافت مجوز چاپ کتاب مبلغ مجزایی دریافت نمیشود.
• امکان پیش پرداخت آنلاین هزینه چاپ کتاب از طریق سایت وجود دارد و در صورت تمایل واریز کارتی نیز امکان پذیر است.

سیاست گذاری ها

• حفظ و سیانت از حقوق مادی و معنوی آثار مولفین و مترجمین کاملا انجام میگیرد و اطلاعات مندرج در سفارشات چاپ کتاب با امنیت کامل نگهداری میشوند.
• تمام سفارشات چاپ تحت نظارت و بازبینی 24 ساعته تیم بازرسی قرار دارند.
• کلیه متخصصین مراحل اجرایی و اداریی چاپ کشور در تمام حوزه های فعالیتی شان، از طریق آزمونهای پیشرفته و بسیار ویژه انتخاب میشوند.
• روند کار کارمندان اداری و غیراداری انتشارات بسیار شفاف و 24 ساعته توسط مدیران بالادست رصد میگردد.

 

 

Share with Telegeram منتشرکردن درتلگرام