چاپ کتاب در مشهد یکی از بزرگ ترین انتشارات چاپ کتاب در ایران است. امروز چاپ کتاب یکی از پرطرفدارین اموری است که مورد توجه اقشار مختلفی قرار گرفته است. از اساتید و دانشجویانی که جهت تکمیل رزومه تحصیلی و کاری خود در تلاشند تا در رشته تخصصی خود کتابی ارزشمند به چاپ برسانند، گرفته تا افراد خوش ذوق و اهل قلمی که همواره در تلاشند تا ذوق و استعداد خود را به کار گیرند تا اثری هنری خلق کرده و به چاپ برسانند. چاپ و نشر مشهد بستری فراهم نموده تا با خدمات ارزنده‌ی خود در این راه همراه شما عزیزان باشد.

چاپ کتاب در مشهد با مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید یا عدد 7 را به 09197349500  پیامک کنید.

 

با توجه به وضعیت شیوع کرونا تمامی مراحل از انعقاد قرارداد، آماده سازی کتاب و چاپ و ارسال کتاب به صورت غیر حضوری نیز انجام می شود تا نیازی به خروج از منزل نداشته باشید.

 

دفتر مرکزی  (خط ویژه شش رقمی)              476255 - 021 

ساعت اداری خانم بیک زاده                        09197349100 

ساعت اداری خانم رحیمی                          09190441620 

ساعت اداری خانم دکتر شهاب                     09197349500 

ساعت غیر اداری آقای شیدایی                    09199170040

 

تماس، واتس اپ، تلگرام، وایبر 

از اینکه بستری برای دریافت مشاوره هایی بدون جانبداری و واقع گرایانه مهیا نمودیم، به خود می بالیم. 

قیمت حدودی چاپ کتاب (صفر تا صد: از آماده سازی کتاب، مجوز ها و چاپ)    700 هزار تومان 

هزینه چاپ کتاب

سریعترین مرکز چاپ کتاب در مشهد

چاپ کتاب در مشهد را در کمتر از یک ماه تجربه کنید. چاپ کتاب مشهد به دلیل نیاز مخاطبان در تلاش است تا با جذب کارشناسان و متخصصان با تجربه، تحقق این رویای شیرین چاپ کتاب در مشهد را به حداقل زمان ممکن برساند. تخصص و تجربه کارشناسان در تمامی امور مرتبط با چاپ کردن کتاب در مشهد، نقشی اساسی در کاهش زمان احتمالی ایفا می‌کند.

ارزانترین چاپ کتاب در مشهد با پرداخت اقساط

ارزان تر بودن خدمات چاپ کتاب در مشهد و ارائه تخفیفات ویژه، از مهم ترین مزایا و برتری این انتشارات نسبت به سایر موسسات محسوب می‌گردد. انتشارات چاپ مشهد جهت رفاه حال مخاطبان خود تخفیفات ویژه‌‌ی دانشجویان و همچنین امکان پرداخت اقساطی هزینه چاپ کتاب در مشهد را لحاظ نموده است و از این بابت امیدواریم که هیچ گاه بحث مالی، مانعی برای کتاب در مشهد چاپ کردن نباشد  دست نوشته‌های گرانبهای شما در اختیار همگان قرار بگیرد.

دریافت مجوز برای چاپ کتاب در مشهد

چگونگی دریافت مجوز چاپ کتاب در مشهد بستگی به روال کاری موسسه و انتشارات دارد که چه دستورالعمل و راه‌کاری برای آن اندیشیده باشند. چاپ کتاب در مشهد در تلاش است تا با تقلیل زمان و هزینه، گامی نو در عرصه نویسندگی، نگارش و چاپ کتاب بردارد. از این رو با بکارگیری تخصص و تجربه متخصصان و کارشناسان مجرب خود، سرعت دریافت مجوز چاپ کتاب در مشهد را به حداکثر و هزینه مصرفی در این مرحله را به حداقل ممکن رسانده است.

بهترین انتشارات چاپ کتاب در مشهد

اگر شما هم مانند سایر نویسندگان به دنبال بهترین انتشارات هستید و پیشنهاد ویژه‌ی ما، چاپ کتاب در مشهد است. تنوع در خدمات و همچنین چاپ کتاب دانشگاهی در مشهد از نقاطی است که این انتشارات را از سایر موسسات فعال در این زمینه، متمایز می‌نماید. سرعت عالی، دقت و کیفیت بی نظیر در تولید محصول نهایی و صد البته تعرفه و قیمت‌های بسیار مناسب و تخفیفات ویژه، از جمله دلایلی هستند که عنوان بهترین را برای چاپ کتاب در مشهد برگزیده‌ایم.