انتشارات جهت چاپ کتاب

کارگاه فروشنده حرفه ایی شوید

در این دوره تعیین شخصیت مشتری و نحوه برخورد اختصاصی برای جذب هر مشتری را خواهید آموخت که منتج به فروش چند برابری با همان منابع مشتری خواهد شد.

بیشتر بخوانید

چاپ کتاب داستان

چاپ کتاب داستان در سایت چاپ کتاب، امکان استفاده از خدمات بی‌نظیر و دارای کیفیت درجه یک تایپ، ویراستاری، صفحه‌آرایی، طراحی جلد کتاب، اخذ مجوزها و نهایتا چاپ باکیفیت را برای تمامی نویسندگان فراهم کرده است تا شرایط برای نشر اثری ماندگار و درخور توجه آسان‌تر گردد.

بیشتر بخوانید

چاپ کتاب داستان در 3 هفته

چاپ کتاب داستان از محبوب‌ترین خدمات موسسه چاپ کتاب است. محبوبیت از لحاظی که نوشتن کتاب داستان بسیار جذاب و پرطرفدار است.

بیشتر بخوانید

بهترین روش چاپ کتاب کودکان

ما اکنون در کنار شما نویسندگان هستیم تا کتاب‌های مربوط به کودکان را با کمترین هزینه و زمان و بالاترین کیفیت و دقت حتی با تیراژ پایین هم چاپ کنیم و تاحدودی شما را از این مسائل و مشکلات دور کنیم.

بیشتر بخوانید

چاپ کتاب کودک

در چاپ کتاب کودک نویسندگان خوش ذوق زیادی داریم که علاقمند به این عرصه هستند، اما سد راهی مانند قیمت چاپ کتاب کودک، نیاز به مراجعه حضوری و یا قوانین احتمالی پر پیچ و خم که مهمترین آن می تواند دریافت مجوز چاپ کتاب باشد مانع بزرگی برای بسیاری از مولفین یا مترجمین جهت ارتقای این بخش فرهنگی در کشور است.

بیشتر بخوانید