انتشارات جهت چاپ کتاب

طراحی جلد کتاب

طراحی جلد کتاب یکی از مهم ترین خدماتی است که برای حوزه چاپ و نشر انواع کتاب ضرورت دارد. جلد کتاب در نگاه اول، نظر مخاطب را جذب می کند. هر چقدر طراحی به صورت حرفه ای تر اجرا شده باشد، آن کتاب بهتر معرفی می شود و اگر مطالب مفید داشته باشد، قطعاً جزو پر فروش ترین کتاب ها خواهد بود.

بیشتر بخوانید

طراحی جلد کتاب  مکانیک

چاپ کتاب در اقدامی منحصربه‌فرد طراحی جلد کتاب مکانیک و یا هر رشته دانشگاهی دیگر را به متخصصین همان رشته می‌سپارد که در کنار هزینه متعادل و زمان فوری موجب تجربه موفق چندین ساله این موسسه در چاپ و نشر کتاب دانشگاهی شده است.

بیشتر بخوانید

طراحی جلد کتاب  صنایع

چاپ کتاب با ابتکاری جدید در طراحی جلد کتاب، از تمامی اساتید، دانشجویان دکتری و ارشد و تمامی مؤلفان دانشگاهی در هر رشته تحصیلی ازجمله مهندسی صنایع، دعوت می نماید تا چاپ و نشر کتب ترجمه‌شده، جزوات و تألیفات خود را به انتشارات این موسسه بسپارند.

بیشتر بخوانید

طراحی جلد کتاب  معماری

در سایت چاپ کتاب با گلچین بهترین گرافیستها از سراسر دنیا لحاظ شده تا چاپ کتاب باکیفیت عالی جهت توزیع در سطح دانشگاه‌ها و حتی مجامع بین‌المللی انجام گیرد.

بیشتر بخوانید

طراحی جلد کتاب  عمران

طراحی جلد کتاب عمران در سایت چاپ کتاب با هر بودجه و هزینه‌ای امکان‌پذیر است. برای اطلاع از هزینه طراحی جلد کتاب عمران و شرایط چاپ کتاب دانشگاهی حتماً با کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید تا کاملا شما را از جزئیات آگاه سازند.

بیشتر بخوانید

طراحی جلد کتاب  کامپیوتر

چنانچه مؤلفین و نویسندگان کتب به دنبال طراحی جلد کتاب کامپیوتر باکیفیت بالا و درجه‌یک هستند، می‌توانند این مورد را به سایت چاپ کتاب بسپارند، چراکه پروژه طراحی جلد و حتی چاپ کتاب شما را از صفر تا صد بسیارسریع با هزینه‌ای متعادل توسط بیش از ۴۰ هزار نیروی فعال و متعهد انجام داده می شود.

بیشتر بخوانید

طراحی جلد کتاب مدیریت

سایت چاپ کتاب با راه‌اندازی انتشارات در مجموعه خود، تمامی مراحل آماده سازی کتاب را از تایپ تا طراحی و چاپ آنرا به کمک بیش از 40 هزار نیروی ماهر و سرعتی با تضمین کیفیت متناسب با بودجه شما انجام می‌دهد.

بیشتر بخوانید

طراحی جلد کتاب داستان

در راستای ارائه بهترین طراحی های جلد کتاب داستان، سایت چاپ کتاب به منظور تطابق طرح با دیدگاه‌ مولف، امکان تعامل طراح با نویسنده کتاب را درباره طراحی جلد کتاب داستان بصورت آنلاین فراهم ساخته است.

بیشتر بخوانید

طراحی جلد کتاب شعر

طراحی جلد کتاب شعر را می‌توان با سبک شعری استفاده‌شده در کتاب، هماهنگ کرد. این‌که شعر از نوع غزل یا سپید باشد و بطور کل از سبک‌های قدیم بوده یا سبک جدید، طراحی جلد کتاب شعر را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد.

بیشتر بخوانید

طراحی جلد کتاب رمان

طراحی جلد کتاب رمان به همراه عنوان جذاب، دو فاکتور اصلی در ارتباط برقرار کردن با خواننده است.

بیشتر بخوانید

طراحی جلد کتاب علمی

طراحی جلد کتاب علمی در آخرین مرحله قبل از چاپ کتاب انجام می‌شود، چراکه در هنگام طراحی جلد قطع کتاب و رنگ صفحات مهم است. در طراحی جلد کتاب علمی حرفه ای، بهتر است که محتوای کتاب را مطالعه کرد تا بتوان از آن کتاب تصویر ذهنی ساخت و همان را پیاده‌سازی کرد.

بیشتر بخوانید

طراحی جلد کتاب طنز

طراحی جلد کتاب طنز باید انعکاس‌دهنده محتوای درونی آن باشد. استفاده از کاریکاتورهای جذاب و مرتبط با موضوع طنز، گزینه مناسب و جذابی برای قرار گرفتن بر روی جلد کتاب طنز است.

بیشتر بخوانید

طراحی جلد کتاب کودک

طراحی جلد کتاب کودک باید با پیاده سازی انواع تکنیک‌های زیباسازی همراه باشد و بتواند محتوای درون کتاب را در قالب تصاویری زیبا و قابل فهم برای کودک با ترکیب رنگی شاد و جذاب نشان دهد.

بیشتر بخوانید