انتشارات جهت چاپ کتاب

مجوز چاپ کتاب

چاپ هر آثار مکتوبی به‌ خودی‌ خود اعتبار و ارزش ندارد. بر همین اساس نیاز است مجوز چاپ کتاب برای هر یک از آثار مکتوب دریافت گردد.

بیشتر بخوانید

هزینه اخذ مجوز نشر کتاب در قطع رقعی

هزینه اخذ مجوز نشر کتاب در قطع رقعی با سایز و قطع های دیگری مثل وزیری، جیبی، خشتی، رحلی و غیره در موسسه چاپ کتاب فرقی ندارد و کاملا یکسان است. برای اطلاع از هزینه ها می توانید به شکل آنلاین اقدام کنید یا اینکه از مشاوره رایگان تلفنی، حضوری و اینترنتی بهره مند شوید

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز کتاب

از آنجایی که أخذ مجوز کتاب برای شخص نویسنده ممکن است با دردسرهایی همراه باشد، معمولاً خدمات دریافت مجوز چاپ و نشر کتاب از طرف انتشارات به طور کامل و جامع برای نویسندگان و مترجمان ارائه می شود.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی

انتشارات چاپ کتاب کار شما را آسان کرده و شما تنها نوشته خود را به ما سپرده و تمام مراحل از تایپ، ویراستاری تا اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی و سپس چاپ و در صورت نیاز فروش را انجام خواهد داد. برای اطلاع از هزینه اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی و دیگر اطلاعات حتماً با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب دانشگاهی

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب دانشگاهی نیاز به‌صرف زمان زیاد و رفت‌وآمدهای مکرر به سازمان‌های مربوطه جهت دریافت شابک، فیپا، مجوز ارشاد و اعلام وصول کتاب است که با توجه به کمبود وقت اساتید و مدرسین دانشگاه و یا دانشجویانی که قصد چاپ کتاب دانشگاهی را دارند، بهتر است این کار را به سایت چاپ کتاب سپرده شود.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب فوری

سایت چاپ کتاب با کیفیت و سرعت بالا در کنار هزینه‌های بی‌رقیب، با اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب فوری مراحل دیگر را نیز به صورت موازی ادامه داده و دغدغه‌ افرادی را که نیاز به این شیوه از چاپ کتاب را دارند، برطرف می نماید

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب کودک

سایت چاپ کتاب به عنوان بزرگ‌ترین انتشارات آنلاین کشور، آماده همکاری با نویسندگان تاره کار و کهنه‌کار است تا پس از عقد قرارداد حتی به‌صورت غیرحضوری، در زمانی کوتاه انجام صفر تا صد چاپ انواع کتاب کودک را به عهده بگیرد

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب رمان

سایت چاپ کتاب با داشتن بیش از ۴۰ هزار نیروی فعال و مسلط به امور تایپ، ویراستاری، طراحی جلد و صفحه‌بندی، علاوه بر چاپ رمان فوری تمامی مراحل اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب رمان شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با دریافت یک هزینه کلی و بسیار متعادل انجام میدهد.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب داستانی

سایت چاپ کتاب به عنوان بزرگ‌ترین انتشارات کشوری با بیش از ۴۰ هزار نیروی متخصص از آمادگی لازم و کافی جهت اخذ مجوز چاپ کتاب داستان در کوتاه‌ترین زمانحداکثر طی سه هفته برخوردار است. سیستم کاری به‌صورت موازی بوده و مراحل مختلف در راستا و هماهنگ با هم پیش می‌روند.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب آموزشی

برای اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب آموزشی چنانچه نویسنده شخصا اقدام نماید، نیاز به دوندگی فراوام و رفت‌وآمد‌های مکرر به سازمان‌های مربوطه است.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب تستی

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب تستی در انتشارات‌ چاپ کتاب با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و باسابقه درخشان در چاپ انواع کتاب دانشگاهی و غیردانشگاهی به‌آسانی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌پذیرد.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب علمی

انتشارات چاپ کتاب بعنوان پرکارترین ناشر کشوری در چاپ کتاب‌ زمینه‌های مختلف، اعلام می‌دارد که اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب درسی مؤلفین و مترجمین را در کوتاه‌ترین زمان با هزینه‌ای بسیار متعادل انجام می‌دهد.

بیشتر بخوانید

اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب کنکوری

در انتشارات چاپ کتاب، نیازی به طی این مسیر و هدررفت زمانی نیست‌، چراکه با استفاده از تکنیک و تجربه کارشناسان حرفه ای این عرصه، فرایند اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب کنکوری را بسیار سریع ساخته ایم.

بیشتر بخوانید