انتشارات جهت چاپ کتاب

صفحه بندی کتاب

در صورتی که صفحه بندی کتاب مناسب نباشد افراد مطالعه کتاب مورد علاقه شان را متوقف می سازند و چشمشان سریع خسته خواهد شد.

بیشتر بخوانید

انواع صفحه بندی

انواع صفحه بندی کتاب و پایان نامه یعنی برای صفحات هم شماره گذاری درست انجام شود و هم نحوه ترتیب قرار گرفتن متن ها، اشکال و نمودارها به درستی تنظیم گردد. صفحه‌ آرایی و صفحه‌ بندی، ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند. صفحه آرایی کتاب با صفحه آرایی پایان نامه و صفحه آرایی نشریه ها و مجلات متفاوت است.

بیشتر بخوانید

صفحه بندی کتاب به قطع خشتی

صفحه‌بندی کتاب به قطع خشتی به دو دلیل نیاز به ظرافت و زیبایی منحصربه‌فرد بیشتری دارد: اول آنکه شکل ظاهری قطع خشتی طول و عرض مساوی مربع یا همان خشت را تشکیل داده و دومین علت، کاربرد قطع خشتی برای کتاب شعر و موارد خاص است،

بیشتر بخوانید

صفحه بندی کتاب به قطع پالتویی و جیبی

برای بهترین صفحه‌بندی کتاب به قطع پالتویی و جیبی ارزان و سریع در سایت چاپ کتاب انتخاب قطع را به عهده مشتری قرار خواهیم داد، اما کارشناسان مجموعه کاملاً صادقانه پیشنهاد‌ات خود را با توجه به محتوای کتاب با نویسنده در میان می‌گذارند تا چاپ کتاب به قطع پالتویی یا جیبی با بهترین کیفیت انجام شود.

بیشتر بخوانید

صفحه بندی کتاب به قطع رقعی

درسایت چاپ کتاب امکان ثبت سفارش صفحه‌بندی کتاب به قطع رقعی آنلاین و غیر حضوری نیز مهیا شده تا نویسندگان در دورترین نقاط کشور بتوانند چاپ و نشر کتاب خود را در انتشارات برتر کشوری انجام دهند.

بیشتر بخوانید

صفحه بندی کتاب به قطع رحلی

صفحه‌بندی کتاب به قطع رحلی اغلب برای کتابهایی بصورت قرآن های بزرگ یا کتاب های رفرنس خارجی یا حافظ دیده میشود و از کتاب های معمولی کمی بزرگترند. صفحه‌بندی کتاب به قطع رحلی به دو صورت تک‌ستونی و دو ستونی بسته به محتوای کتاب متغیر و قابل‌اجرا است

بیشتر بخوانید

صفحه بندی کتاب به قطع وزیری

صفحه‌بندی کتاب به قطع وزیری در نرم‌افزار Word و یا نرم‌افزار تخصصی Chap Emruz انجام می‌شود. اغلب کتاب های معمول که میبینید، قطع وزیری هستند. کتاب های درسی مدارس و دانشگاه ها به قطع وزیری هستند.

بیشتر بخوانید