انتشارات جهت چاپ کتاب

همایش بیا تو تیم ما

همایش بیا تو تیم ما به شما کمک میکند تا کسب و کار خودت رو راه بندازی. از ایده تا اجرا و جذب سرمایه در این همایش به صورت عملی توضیح داده میشود.

بیشتر بخوانید

خدمات تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب برای دانشجویان دوره دکترا، کارشناسی ارشد و حتی کارشناسی، که زمان زیادی را برای تحقیق و آماده سازی پایان نامه خود صرف کرده‌اند، موضوعی بسیار مهم است که موجب تقویت رزومه کاری و تحصیلی فرد میگردد.

بیشتر بخوانید

کارگاه تولید محتوا و بازاریابی محتوایی

محتوا پاداشاه است. در دیجیتال مارکتینگ همه چیز محتواست و شما باید ویترین خودتان را با محتوا پر کنید. در این دوره سعی شده تا همه مطالب مورد نیاز مرتبط با تولید محتوا و بازاریابی محتوایی گفته شود تا پس از آن بتوانید به راحتی تولید محتوای سایت خود را مدیریت کنید یا تیم تولید محتوا یا شرکتی که تولید محت

بیشتر بخوانید

کارگاه اینستاگرام پولساز

در این دوره آموزشی از صفر تا صد اینستاگرام آموزش داده شده است. حتی اگر تا به حال از اینستاگرام استفاده نمی کردید با استفاده از مطالبی که در این دوره آمده است، می توانید از اینستاگرام به عنوان یک ابزار قوی بازاریابی، برندینگ و فروش استفاده کنید. هر چیزی در اینستاگرام قابل فروش است.

بیشتر بخوانید

چاپ کتاب از پایان نامه امتیاز آور است

چاپ کتاب از پایان نامه جهت تکمیل رزومه تحصیلی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به هر حال اگر شما در دوره تحصیلی خود پایان نامه نوشته‌اید، با چاپ کتاب از پایان نامه خود امتیاز کسب کنید.

بیشتر بخوانید

تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب فوری در 20 روز با ارزانترین هزینه در کل کشور و گارانتی 100% را از 40 هزار متخصص ما بخواهید

بیشتر بخوانید